Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce cookies.

Gra Heyah STUKU KRUKU!

Opis projektu

Po sukcesie pierwszej gry, opartej na kontynuacji historii reklamowego kota Ryśka i psa Łinstona , Heyah zaprasza do kolejnej odsłony ich przygód. Gra STUKU KRUKU jest nową aplikacją, łączącą w sobie technologię gry flash z elementami klipów video. Dostępna jest pod adresem www.nietolerujemykruczkow.pl.

Gracz wciela się w postać kota Ryśka i rusza do walki wyposażony w jedną z absurdalnych broni.  Zgodnie z przesłaniem kampanii Heyah "Nie tolerujemy kruczków", na kolejnych planszach eliminuje całe gromady wrednych ptaków. Gracz  otrzymuje możliwość wyboru trzech scenariuszy. Każdy z nich  zaskoczy go nowymi miejscami akcji. Grę promuje trailer video, udostępniony na portalu YouTube: www.youtube.com/watch?v=6iUhY_eQnsM.

Poza dedykowanym serwisem, aplikacja dostępna jest  na tematycznych portalach, poświęconych grom online:  www.gry.pl , www.poszkole.pl , www.giercownia.pl i www.mojegry.pl . Pamiętając o odbiorcach serwisu Facebook, Heyah zadbała o przygotowanie aplikacji specjalnie pod kątem użytkowników tego portalu (więcej informacji na www.facebook.com/Heyah ). Za przygotowanie gry "STUKU KRUKU" oraz jej aplikacji  w Facebook’u odpowiedzialna jest sopocka agencja Engine. Sprawdź swój refleks i umiejętność tropienia kruczych trików. Włącz się do gry: www.nietolerujemykruczkow.pl . W ciągu dwóch tygodni serwis odwiedziło 170 tyś. graczy, generując 350 tyś. gier i ponad milion odsłon serwisu.