Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce cookies.

Meteo - pierwszy sposób na niepogodę

Opis projektu

Uruchomiliśmy nowy serwis internetowy Meteo, przeznaczony dla meteoropatów, czyli osób uskarżających się na dolegliwości wywołane czynnikami meteorologicznymi. Serwis zawiera szczegółowe informacje dotyczące działania preparatu Meteo - środka, który pomaga zwalczać typowe dolegliwości pogodowe – zawiera informacje dotyczące jego składu i sposobu dawkowania oraz odpowiedzi ekspertów na najczęściej zadawane pytania dotyczące preparatu.

Zakres prac w serwisie obejmował zarówno projekt graficzny, jak i realizację stron i animacji. Unikalnym rozwiązaniem zastosowanym w serwisie jest umieszczenie w intro reklamy telewizyjnej. Grafika serwisu koresponduje bezpośrednio z reklamą i uzupełnia ją w wymiarze internetowym. Dodatkowe animacje modułu górnego, jak i logo partnera serwisu ożywiają strony, nadając im pogodny, tętniący życiem charakter. Przejrzysty układ menu i intuicyjna nawigacja po serwisie pozwalają każdemu użytkownikowi z łatwością znaleźć interesujące go informacje. Na stronach serwisu użytkownik zapozna się z najnowszymi wynikami badań dotyczących meteoropatii, objawów meteowrażliwości, przyczyn dolegliwości związanych z pogodą oraz opinii ekspertów na temat wpływu pogody na nasze samopoczucie.

Znajdzie tu też informacje na temat Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego - “Meteowrażliwi”, cele i misję programu, skład Rady Programowej i sposób funkcjonowania programu. Kolejną atrakcją serwisu jest interaktywna ankieta, przy pomocy której każdy chętny może zbadać swój poziom wrażliwości na czynniki pogodowe i sprawdzić, czy zalicza się do grona meteowrażliwych. Dzięki formularzowi “Napisz do nas” użytkownicy uzyskają porady i odpowiedzi na nurtujące ich pytania.