Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce cookies.

O nas

O nas

Agencja Engine powstała w 2000 roku z założeniem, iż "nowe media" zmienią sposób komunikacji marek i ich relacje z Klientami. Głównym celem Agencji jest efektywne budowanie marek, a także wsparcie ich komunikacji i działań sprzedażowych za pomocą Internetu oraz innych kanałów komunikacji. 

I choć korzenie mamy typowo digitalowe, to dziś zajmujemy się coraz częściej pełnymi kampaniami cross-mediowymi. Dysponujemy bowiem doświadczeniem i kompetencjami, pozwalającymi zaoferować Klientowi kompletny wachlarz usług; od strategii poprzez kreację aż po implementację na wszystkich praktycznie obszarach komunikacji.

Z sukcesem działamy więc zarówno w mediach internetowych jak i ATL'u.

Zespół

Engine to zespół doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży marketngowej oraz IT. Wyszukujemy też najzdolniejszych ludzi na rynku, pozwalając im nabrać odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Razem z nami rozwijają się i budują siłę naszej Agencji.

Nasz zespół to również przedstawiciele naszych Klientów. Stawiamy bowiem na bliskie i długoterminowe relacje, których efektem jest doskonałe zrozumienie ich biznesów i potrzeb.

Nagrody

Wielokrotnie już doceniono naszą kreatywność w szukaniu najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów, nagradzając w najważniejszych konkursach reklamy w Polsce i na świecie.

Mamy więc na koncie nagrody Effie, Kreatury, KTRy, Złote Orły, Mobile Trends Award, czy nagrody FWA ... i walczymy o kolejne!

Za największe wyróżnienia uważamy jednak długoterminową - często powyżej 20-letnią - współpracę z naszymi Klientami.