Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce cookies.

13 grudzień 2021

Nie kupuj choinki, wypożycz ją ...i pomóż zwierzakom.

Pora świąteczna wszystkim się kojarzy z mandarynkami, rodziną, gwiazdą każdego wieczoru – choinką oraz prezentami.

Dla mieszkańców Trójmiasta, przygotowaliśmy w tym roku dodatkowy prezent, świąteczną akcje charytatywną Wypożycz choinkę. Jednym gestem wspierasz środowisko i zwierzęta w potrzebie.

zut_wypozycz-choinke_post-min.png

W partnerstwie z Zakładem Utylizacyjnym w Gdańsku stworzyliśmy online’ową platformę do rezerwacji świątecznych drzewek. To win-win dla każdego. Wypożyczając choinkę na świąteczny okres Wspierasz Pomorski Ośrodek Rehabilitacyjny Dzikich Zwierząt Ostoja i zapewniasz opiekę medyczną dla naszych braci mniejszych. Nic przyjemniejszego jak zapach żywej choinki w domu i poczucie, że przy okazji pomogłeś często zupełnie bezbronnym zwierzętom.

Pomorski Ośrodek Rehabilitacyjny Dzikich Zwierząt Ostoja już od 2013 roku opiekuje się dzikimi zwierzętami, które są w potrzebie. Dzisiaj też możesz im pomóc! Wystarczy, że wejdziesz na choinka.zut.com.pl wybierzesz drzewko i wpłacisz darowiznę na konto Ostoi.

Akcję koordynuje gdański Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o., który od wielu lat aktywnie angażuje się w projekty CSR. Tegoroczna edycja „Choinka” to kolejna już z wielu akcji społecznych organizowanych przez tą spółkę miejską.

Akcja trwa od 7 grudnia, a odbiór choinek planowany jest 19 grudnia.